44. - Svoboda Z.
69. - Šlais J.
89. - Novotný P.

1. poločas
3. min. - pěknou akci domácích po pravé straně zakončuje slabou střelou Martin Veleman. Hostující brankář míč v poklidu kryje
6. - z levé strany uniká hostující obraně Tomáš Hrach a míří k pravé tyči. Jen konečky prstů Kripner posílá míč na roh
12. - míč z přímého kopu, rozehrávaného z 20ti metrů, Žinkov končí vysoko nad domácí bránou
14. - po pravé straně se do pokutového území dostává opět Tomáš Hrach. Domácí fanoušci se po jeho souboji s obráncem dožadují pokutového kopu, píšťalka se však neozývá
30. - obrana Losiné zaváhala a na domácí branku postupují dva útočníci Žinkov. Akci zakončuje Trojánek střelou k pravé tyči. Naštěstí v brance domácích předvádí skvělý zákrok Michal Zbiň a míč vyráží

2. poločas
48. - hned po začátku druhého poločasu se domácí dostávají do několika slibných šancí. Tou poslední je akce Tomáše Hracha, který z levé strany kličkou na střed obchází obránce hostů a přesnou střelou k pravé tyči dostává domácí do vedení (1:0)
53. - přetažený roh hostů z levé strany nachází hostujícího Vokurku. Jeho střelu Zbiň pro jistotu posílá nad domácí branku
56. - z pravé strany přichází nebezpečný míč před branku Žinkov. Pavel Tančouz se snaží trefit prostor u levé tyče, bohužel míří vedle
57. - po přihrávce na střed velkého vápna střílí žinkovský Merhaut. Míč z jeho nohy však končí nad
70. - pěkný útok Žinkov po levé straně končí nepovedenou střelou, která přelétá i síť za domácí bránou
73. - Ondra Tic z pravé strany nachází v malém vápnu Michala Pátka, kterému však nevychází krok a míjí opuštěnou bránu hostů
80. - nejspíše rozhodující minuta zápasu. Ondra Tic po souboji s brankářem padá a rozhodčí nařizuje pokutový kop. Míč si bere Zdeněk Svoboda a střelou na levou stranu nedává Kripnerovi šanci (2:0)
82. - hosté vsází vše na útok a domácí se toho snaží využít. Martin Veleman proniká obranou Žinkov, jeho střelu však vyráží hostující brankář na levou tyč 84. - tentokráte sám na branku běží Tomáš Hrach. Střela z levé strany na vzdálenější tyč končí mimo
86. - přímý kop z hranice velkého vápna domácí rozehrávají nacvičeným signálem a míč končí na levé tyči. Gólovou dorážku Honzy Votípky hatí zdvižený praporek pomezního

Nejlepší hráč Losiné:
Tomáš Hrach - dobrý výkon a neustálá hrozba pro obranu Žinkov, podpořený úvodní brankou i dobrou hrou, jak v útoku, tak i v obrané fázi

Úvodní domácí jarní zápas se Losiné vydařil. Na branku si sice museli počkat až na začátek druhé půle, ale i tak ukázali, že i v jarní části soutěže budou pro nejednoho soupeře těžkým soustem.

přidal bych ještě svoje hodnocení, které odpovídá zhruba i komentáři žinkovského trenéra:
první půle blázinec, pravda - asi jsme měli kopat penaltu a situace by byla klidnější, jednou nás bravurně podržel Michal v bráně, druhá půle po rychlé brance již lepší, škoda opět neproměněných šancí, odpískaný ofsajd po dorážce trestňáku podle hodnověrných pozorovatelů (Roch) nebyl, skóre mohlo být větší, ale spokojenost.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar