46. Hrach Tomáš (2:0)
88. Novotný Pavel (3:0)

Bez karet

1. poločas
- během prvních desíti minut se hosté ze Smolivce ukázali jako fotbalovější tým, domácí nepustili k míči a vytvořili si tlak. Naštěstí pro domácí obranu si nedokázali vytvořit šanci, která by ohrozila Michala Zbině v domácí brance
11. - domácí o sobě dávají poprvé vědět. Přímý kop z pravé strany spoza velkého vápna však Pavel Novotný posílá do zdi
16. - po pravé straně uniká obraně Smolivce Zdeněk Svoboda a dostává se až k brankové čáře. Pokouší se zakončit a trefuje horní stranu břevna
27. - Zdeněk Svoboda se z 20ti metrů opírá do míče a jeho ránu zastavuje levá tyč. Míč se odráží od brankáře Dražana a končí v síti (1:0)
35. - presinkem hostující obrany vybojoval Vašek Hajšman míč a přistrkává ho ke kopačkám Honzy Votípky. Ten těsně míjí pravou tyč
40. - podobná situace. Honza Votípka dává míč ke Zdeňkovi Svobodovi a opět jen vedle pravé tyče
- v prvním poločasu hrozí nebezpečí pro losinskou branku jen z několika přímých kopů nebo rohových kopů, které končí buď vedle branky nebo je losinská obrana uklízí do bezpečné vzdálenosti od branky

2. poločas 48. - po pravé straně prochází bez problémů z poloviny hřiště Tomáš Hrach okolo dvou hráčů Smolivce, naráží si s Martinem Bodanským a uličkou probíhá celou obranou hostů a tváří v tvář brankáři chladnokrevně posílá míč do sítě (2:0)
53. - z 30ti metrů posílá Honza Votípka míč nad branku Smolivce
55. - další střela Honzy Votípky dokonale protáhla smoliveckého Dražana
62. - přímý kop Zdeňka Svobody z levé strany letí přes zeď a Dražan ukazuje svoji třídu - míč vyráží na roh. Z následného rohu Zdeněk posílá hlavou míč těsně vedle
64. - spolupráce Martin Bodanský, Tomáš Hrach a Filip Mádr. Míč míjí pravou tyč
66. - po rohu z levé strany se k hlavičce dostává Filip Mádr a brankáře zastupuje jeden z obránců Smolivce a míč uklízí z opuštěné brány
68. - z pravé strany velkého vápna pálí Michal Bodanský a Dražan je opět na svém místě a míč vyráží
75. - středem obrany postupuje na branku Smolivce Filip Mádr a míč přihrává do levé strany na lépe postaveného Tomáše Hracha, který netrefuje opuštěnou stranu branky
85. - první ohrožení branky domácích. Střela z hranice velkého vápna z kopačky Ostříže končí vedle pravé tyče
88. - rozhodnuto. Po kombinaci losinského útoku a zálohy se míč dostává na střed hřiště, kde se ke střele dostává Pavel Novotný a míč ze 30ti metrů míří k pravé tyči. Nepříjemnou střelu Dražan nedokáže udržet a míč končí v síti (3:0)

Nejlepší hráč Losiné:
Bodanský Michal - ocenění by si zasloužilo více hráčů Losiné, ale volba padla právě na Michala. Jistota na pravé straně. Spousta vybojovaných míčů, nezbytný kamínek v kombinaci Losiné.

Zápas o vedení v tabulce sliboval zajímavý duel. Prvních deset minut tomu nasvědčovalo, bohužel s přibývajícím časem se domácí fotbalisté dostávali stále více do hry a nakonec Smolivec dokonale vymazali. Kombinace, hezké akce, spousta šancí - fotbal, který diváky musel bavit.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar