42. - Šindelář Libor (1:1) - pokutový kop

56. - 8 Veleman M.
75. - 7 Šindelář
85. - 14 Karl

1. poločas
5. minuta - střela Martina Velemana ze 30ti metrů končí nad brankou Chlumčan
6. - Tic na pravé straně dává za sebe, Tomáš Hrach míří opět nad branku
17. - po centru zprava končí hlavička chlumčanského Havlíčka mimo brány
18. - střelu Vollera z hranice velkého vápna Větrovský s obtížemi vyráží. V zápětí letí centr zprava na nohu Havlíčka, který však míří vedle pravé tyče
21. - další centr z pravé strany nachází Krause a ten postupuje sám na domácího brankáře. Míč však nedokázal zkrotit a k zakončení se nedostal
27. - střelu Duška z bezprostřední blízkosti zázračně Větrovský vytěsňuje na roh
32. - po brankové čáře prochází Havlíček a jeho přihrávka před bránu zůstává bez využití
38. - Chlumčany zahrávají přímý kop z levé strany. Míč prolétá domácí šestnáctkou a končí u pravé tyče (0:1)
39. - vzápětí přichází další šance Chlumčan. Střelu Vollera Větrovský posílá na roh
42. - míč Losiné z pravé strany do vápna zastavuje ruka chlumčanského obránce a je nařízen pokutový kop. Šindelář posílá míč na pravou stranu a srovnává (1:1)
43. - poslední šance Chlumčan v prvním poločase. Míč z kopačky Vollera Větrovský opět uklízí na roh

2. poločas
59. - po pravé straně postupuje na losinskou branku Havlíček. Z pomocí rukou se dostává přes losinského obránce a míč posílá ke vzdálenější tyči (1:2)
62. - přímý kop Losiné z levé strany přizvedává Martin Veleman hlavou. Míč končí vedle pravé tyče
65. - Ticův rohový kop z pravé strany letí do šestnáctky a poté se odráží ke kopačce Votípky, jehož střela z první končí vedle branky
87. - míč po chybné rozehrávce domácí obrany putuje napravo k Havlíčkovi, který lobem přehazuje domácího brankáře (1:3)

Nejlepší hráč Losiné: Větrovský Jan - opora v domácí brance. Během zápasu ukázal několik skvělých zákroků a až do posledních minut držel domácí tým ve hře.
Prokletí domácího trávníku tak trvá i nadále. Tentokrát se však nemusíme za prohru s lídrem soutěže stydět, bojovali jsme do posledních minut. Nutno však sportovně uznat fotbalovou kvalitu a vyzrálost některých chlumčanských hráčů.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar