Výchozí | Historie | Fotoalbum | Statut | Kontakty | Členská základna | Příspěvky | Příjezd | Sponzoři | kalendář - sportoviště areálu TJ
Právě se stalo: (...vše)
po17.06.2024 A ročník 2023-24
út11.06.2024 V zápis schůze 3/2024 VV TJ
07.06.2024 A Losiná - Bolešiny 2:2
so25.05.2024 A Svéradice - Losiná 1:0
so18.05.2024 A Losiná - Strážov 6:0
Následující akce: (...vše) kalendář
Login:
Heslo: ?

fotbal-muži A

fotbal-ml.žáci U13

fotbal- st.přípravka U11

fotbal-ml.přípravka U9

hokej

dětský outdoor

výbor

... další

Narozeniny dnes slaví:

Matěj Prokleška

.... blahopřejeme!

TOPlist

fotbal-muži A:

(zodpovědný redaktor: Fanda Karl)
Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

08.10.11 zapsal: ČK

Losiná - Sp.Poříčí 3:2 (0:1)
Sdílet

Sestava:
Kreuzman R.

Tančauz Pe., Jambor, Laštovka

Tančauz Pa., Houdek, Votípka (80.Kašpar.J), Šindelář(46.Voráček)

Veleman M.(46.Veleman R.), Hajšman, Fremr

branky: Fremr, Veleman R 2x


Zápas začal od první minuty hezky z ostra. Diváci si ještě ani nedonesli pivko a již hosté nastřelili břevno. A běží asi 5.minuta, tvrdý průnik Vaška Hajšmana do vápna, první bek odpadl a druhý již zastavil útok nedovoleně - penalta! Honza Votípka ale až moc chladnokrevně nabídku odmítnul a trefil prostředek brány. Desátá minuta, hosté kopou roh, brankář Robert Kreuzman jde na penaltu pro vysoký míč, moc se k němu nedostane a místo, aby se vrátil na čáru, strčí do útočníka zezadu, ten si rád lehne a další penalta, kterou hosté využijí. Poříčí má potom další tlak, hrají rychlý fotbal, naši se nemohou dostat do hry, hra se přiostřuje i díky bouřlivým divákům. Rozhodčí krotí emoce na hřišti žlutými kartami.

O půli domácí trenér Jarda Veleman vyměnil své syny, Martin první půli působil dost otráveně a tak nastupuje na hrot Radek a místo mladého Šindeláře se posune do obrany na beka tvrdý Karel Voráček a do zálohy se vysune Marek Laštovka. Tato změna přinese do našich řad nečekané oživení a hned v první minutě po přestávce dostane Olda Fremr pěknou ulici mezi beky a tam moc velký prostor a povedeným obloukem brankáře překvapí, 1:1! Potom následují během 15 minut další skvělé momenty Radka Velemana, který dostal nabídku nejprve od aktivního a důrazného Vaška Hajšmana zprava a potom se skvěle uvolnil ve vápně sám a zápas otočil na 3:1 ! Hosté byli očividně zaskočeni. Začali hrát nepřesně, naši se snažili hru kouskovat a brnkali tak na nervy nejen protihráčům , ale emoce se přenesly i do hlediště. Za sprosté protesty proti rozhodčímu byl vykázán mimo střídačku hostující trenér. Naši měli další šance (2x Marek Laštovka), hosté trochu i smůlu, kdy také nedali z povedených možností. A drama vrcholilo asi 5 minut před koncem, kdy hosté přece jen po špatně odraženém rohu snížili na 3:2. Domáhali se další penalty, která se dala pískat ale spíš na druhé straně po průniku Oldy Fremra, kterého vyběhnutý poříčský brankář sundal. Nic se z toho nepísklo a tak se stav již nezměnil a body zůstaly doma. Fotbalisté z Poříčí si zápas prohráli sami, když opustili mezi 46. a cca 75. minutou svou jinak velmi dobrou hru a nechali se unést nervozitou a hledali chyby u rozhodčího.


E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar
© 2010 Sokol Losiná