út15.06.2021 Př-st Štěnovice - Losiná 12:3 (asi)
so30.10.2021 14:30 A Losiná - Lužany
so30.10.2021 17:30 V Valná hromada

Jan Josef Cimmermann

Jiří Špelina

fotbal-přípravka U11:

07.09.16 zapsal: fk

Měsíc náborů FAČR - Můj první gól

Ve středu 7.9.2016 se na fotbalovém hřišti TJ Sokol Losiná uskutečnila náborová akce v rámci Měsíce náborů FAČR - Můj první gól. Za slunečného počasí se na hřišti sešli děti z okolních mateřských a základních škol. Jednotlivých tříd se ujali hráči starší přípravky Losiné a po celé dopoledne je provázeli po osmi stanovištích, kde se děti seznamovali se základy fotbalových dovedností. Na celý průběh dohlíželi losinští trenéři mládeže. Příjemným zpestřením byla účast šéftrenéra mládeže Plzeňského kraje Pavla Hudečka, rozruch vzbudila i přítomnost reportérů TV Prima a byla jen škoda, že klubové povinnosti zabránily plzeňskému indiánovi Dominiku Kubalíkovi v aktivní účasti na této akci. Každý z potencionálních nových fotbalistů či fotbalistek si tak odnesli nejen příjemné zážitky, ale i malé dárky od sponzorů. TJ Sokol Losiná děkuje za účast paním učitelkám a dětem (182) z MŠ Losiná, MŠ Štěnovice, MŠ Chválenice, ZŠ Štěnovice a ZŠ Chválenice.

Fotografie a video na http://sokollosina.rajce.idnes.cz/: Fotografie, Video