Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Tančauz Pe., Jambor, Houdek, Voráček(46.Šindelář)

Tančauz Pa.(87.Drahoňovský), Votípka, Laštovka

Veleman R., Hajšman (46.Veleman M.), Novotný

branky za Losinou: Hajšman, Veleman R. 2x, Veleman M., vlastní, Šindelář

Hosté začali velmi aktivně a také se zaslouženě asi v 10. minutě ujali vedení po povedené exekuci trestného kopu asi z 20 metrů. Naši se otřepali a začali se prosazovat, dobře si byli asi vědomi vyrovnané tabulky. Vaška Hajšmana však dnes míč moc neposlouchal. Nicméně byl to právě on, kdo dostal hezký míč za obranu, blafákem objel brankáře a vyrovnal. Vzápětí však došlo na druhé straně k dalšímu kiksu, míč propadl za obranu i gólmana, dobíhající Votípka již měl míč na kopačce, ale ten se odrazil nešťastně od tyče pod nohy žichovického hráče a opět jsme tahali za kratší konec, 1:2. Naštěstí se nám podařilo do půle srovnat po hezké kombinaci Marka Laštovky, který z levého rohu našel na penaltě přesně volného Radka Velemana, ten si dobře míč zpracoval a placírou poslal brankáře do sítě lovit míč.

Poločas přinesl na naší straně opět střídání, za hokejem zaneprázdněného Vaška Hajšmana nastoupil nažhavený Martin Veleman a za Karla Voráčka potom Libor Šindelář, které však šel na hrot a na předstopera se stáhnul Pavel Novotný. Naši hru zpřesnili a čekali trpělivě na svou příležitost. Ta přišla nenápadně v podobě trestného kopu někde 15 metrů před šestnáctkou hostí. K míči se postavil Martin Veleman a nečekaje na hvizd pohledné a navíc s přehledem pískající rozhodčí, vytřelil dost nepovedeně. Sudí hru zastavila a Martin dostal žlutou, ale dostal zároveň šanci kop opakovat. A naložil s ní vskutku povedeně. Jeho pumelice skončila v šibenici! Žichovičtí se nechtěli s prohrou smířit a okamžitě začali létat do našeho vápna míče ze všech stran. Nervozitu na hřišti mohl ukončil Pavel Tančouz, který kopal penaltu, ale brankář se vytáhl. Pojistku tak zařídil až vzápětí Radek Veleman, když pozorně napadal rozehrávku, vystihl malou domů, vyhrál souboj s brankářem, kterému míč vypíchl a dal do prázdné brány. Potom si dali hosté jako vrchol všeho krásný vlastenec, když Pavel Jambor rozehrál trestňák z půle do vápna a stoper míč místo odkopu jen líznul za překvapeného brankáře. Naši již v klidu dohrávali, tečku za výsledkem udělali z rychlého brejku Radek Veleman a Libor Šindelář, když prvně jmenovaný si hezky počkal na půlící lajně na dlouhý odkop Marka Laštovky, šel až na velké vápno sám proti brankáři a neziště namazal Liborovi, který to již dovezl do prázné brány. Byla to zajímavá podívaná plná branek se šťastným a zaslouženým koncem pro domácí.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar