Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Sdílet

1.B třída sk. B - 9. kolo, 16.10.2010
Branky: O. Fremr, Hajšman, M. Veleman.

Sestava: R. Kreuzman - Jambor, Pe. Tančouz, J. Kreuzman (Votípka), Tafat, Laštovka, Houdek, Pa. Tančouz, Novotný (Hajšman), R. Veleman (Bodanský), O. Fremr (M. Veleman).

Stalo se již tradicí, že k posvícení v Losiné patří koláče, kachnička a vítězství A týmu. Letošní rok nebyl výjimkou, když náš celek porazil na domácím trávníku Žinkovy 3:0.

První poločas se odehrával v naší režii a spíše na polovině soupeře, přesto musely naše zadní řady mít oči na stopkách, protože výpady hostujících útočníků nebyly sice časté, ale zato dostatečně jedovaté. Příkladem bylo v 15. min. uvolnění žinkovského Růžičky a jeho střela ke vzdálenější tyči zpoza šestnáctky, kterou vytáhl brankář Kreuzman konečky prstů na roh.

Prakticky vzápětí jsme odpověděli rychlou akcí, kdy se míč na pár doteků dostal k P. Novotnému, ten jej zatáhl do pokutového území a zpětnou přihrávkou poslal M. Laštovkovi pozvánku k zápisu do listiny střelců, ten ji však odmítl a poslal míč do ovocného sadu za brankou.

Naše snaha o vstřelení branky naštěstí nepřišla v první půli vniveč. Těsně před přestávkou jsme zahrávali rohový kop, hostující obránci nedokázali ani na několik pokusů uklidit míč do bezpečí, až se do něj opřel kopem připomínajícím nohejbalovou smeč O. Fremr a uklidil jej pod břevno a gól do šatny byl na světě.

Obraz hry ve druhém dějství se příliš nezměnil, útočné řady oživil V. Hajšman a dokázal se prosadit i střelecky v 60. min., když se probil až před žinkovského gólmana a dokázal najít skulinu v jeho postoji. Poté visela ve vzduchu otázka, zda se hosté dokáží kontaktním gólem vrátit do zápasu, kterou však čtvrt hodiny před koncem zodpověděl M. Veleman vstřelením třetí branky Losiné, po které se hosté již smířili s porážkou a utkání se jej dohrávalo.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar