Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Tančauz Pe. (46.Kašpar.J), Jambor, Novotný, Brejcha

Tančauz Pa., Votípka, Laštovka

Veleman M.(70.Drahoňovský),Veleman R., Hajšman(46.Šindelář)

branky: Hajšman, Veleman R

Hosté byli od prvních minut nebezpeční, hned v 8.minutě se ujali také vedení, když v rohu propadl Láďa Brejcha a zpětnou přihrávku na vápno hostující zkušeně uklidili do sítě. Za deset minut opět centr z pravé strany , hlavička a 0:2. Naši se v útoku hodně trápili nepřesnou hrou a prakticky nulovou kombinací. Kolem 30. minuty tentokrát na levé straně se nechal obejít Pe. Tančauz, přihrávka proti noze na vápno, nepovedená střela ale našla v protilehlém koutu malého vápna dalšího neobsazeného hostujícího útočníka, který to zasunul Robertovi za záda 0:3. Záhy na to dostal konečně Vašek Hajšman dlouhý míč do běhu, brankář chybně vyšel z brány a pro Vénu to již nebyl problém ho přelobovat do prázdné brány. Najednou to vypadalo, že by se ještě o výsledku mohlo pochybovat. Nicméně v samém závěru poločasu hosté ještě 2x trefili břevno.

O půli bohužel musel Vecna Hajšman odjet hrát hokej, místo něj nastoupil Šindelář a vzadu se objevil dlouhý Honza Kašpar místo Tančouze. Začali jsme hosty tlačit, naše snaha vyústila v další gól, když Radek Veleman dostal mezi beky pěkný balón a zkušeně proměnil. Další tlak byl ale z naší strany dost chaotický, pouze se nakopávaly dlouhé balóny, které většinou skončily až u hostujícího brankáře. Hosté se stáhli a body nakonec odvezli všechny.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar