Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Topinka, Přibyl
branky:
Topinka, Kubalík, Matulka
komentář:
Do poslední minuty jsme netrpělivě počítali lidi do sestavy a registrovali další a další "jobovky" o nejrůznjších důvodech nepřítomnosti některých našich kluků. Naštěstí sestavu zachránili kluci z hokeje a poprvé se představil i ještě žákovský Adam Přibyl.
První zápas sezóny byl znát, jarní opory - krajní beci Šlais a Tic se dlouho na hřišti hledali, Dominik Kubalík překypující energií coby předstoper se prvních deset minut pohyboval spíš na hrotu a tak to vzadu hasil jen Honza Albl. Nicméně zrovna po jeho nezdařeném zásahu se do šance dostal dobřanský útočník a po nájezdu z pravé strany nedal Maroušovi šanci. Hosté hráli fotbalověji, naši hrozili jen rychlými kontry. Po jednom se dostal před dobřanského brankáře Vojta Topinka a chladnokrevně nasadil jesle na vyrovnávací gól. Poločas se dohrával za stoupajícího vedra.

Po přestávce jsme se ještě více zatáhli a čekali na brejky. Po chybě vyběhnutého dobřanského brankáře dal Kubalík lobem z dálky do prázdné a další zdařilý kontr zakončil také s přehledem Matulka na 3:1. Skvělými zásahy se představil i zaskakující brankář Michal Marouš. Hosté tlačili, ale další branky mohly padnout na druhé straně (Houfek, Matulka).

Asi deset minut před koncem jsme trestuhodně otevřeli pravou stranu obrany (Šlais) a nájezd dobřanského křídla skončil v naší šibenici. Kontaktní gól hosty nabudil a po dalším sólu šikovného středopolaře (č.2) středem naší obrany bylo srovnáno na 3:3.

Na řadu přišly penalty: první dvě jsme nedali (Karl, Houfek) a tak další bod šel na účet Dobřan.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar