fotbal-přípravka U11:

Jindřich Ratej, Jakub Stemon, Jakub Kašpar
Filip Štěpán, Marian Kašpar, Daniel Soukup
Vojtěch Votípka, Martin Sládek
V sobotu 2.4.2011 se v hale na plzeňské Košutce odehrál finálový turnaj Gazza Sport ligy letošního roku. Do tohoto závěrečného turnaje se kvalifikovalo 6 nejlepších družstev z předchozích tří turnajů, kterých se zůčastnilo 12 družstev z Plzně a jejího okolí. Mezi 6 vyvolených se probojovala i naše přípravka a měla tak možnost změřit své fotbalové dovednosti ve velmi vybrané společnosti. Turnaj jsme zahájili soubojem ze ZČE Plzeň. Na úvodní branku soupeře jsme ještě dokázali odpovědět gólem Vojty Votípky, ale pak už míče padaly jen za záda našeho brankáře. Konečné skóre se zastavilo na 1 : 8. V dalších zápasech jsme se utkali postupně s Horní Břízou, Viktorií Plzeň, Rapidem Plzeň a FK Rokycany. Ten nejdůležitější zápas nás čekal s Rapidem Plzeň a zvládli jsme ho na výbornou. Pozornou hrou a dobrý výkonem jsme díky přesné střele Dana Soukupa zvítězili 1 : 0. V konečném účtování jsme tak jednou zvítězili, čtyřikrát prohráli a obsadili konečnou pátou příčku. Za zmínku stojí to, že při závěrečném vyhlášení výsledků si Jindra Rataj došel pro odměnu pro nejmladšího hráče turnaje.

Losiná - ZČE 1 : 8
Losiná - Horní Bříza 0 : 3