Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Soukup Daniel, Sedlák Michal, Kubala David, Homulka Jakub, Škala Richard,
Albl Martin, Prepsl Václav, Šlais David, Kašparová Lucie, Hora Dominik,
Kašpar Ondřej, Štěpán Filip

komentář:
V sobotu 9.4.2011 se družstvo mladších žáků zúčastnilo prvního turnaje okresního přeboru okresu Plzeň - jih v Hradci. Do turnaje vstupovalo s tím, že mu budou chybět hned čtyři hráči základního kádru a bylo velkou neznámou, jak se s touto absencí vyrovná.
V prvním utkání nás čekali hráči z Letin. Hned od úvodního hvizdu jsme soupeře zatlačili před jeho branku a jen na malé vyjímky se celý zápas odehrál právě na polovině našeho soupeře. Po našich čtyřech brankách dokázali letinští z ojedinělého útoku skórovat, ale naše další dvě branky stanovily konečný výsledek tohoto utkání na 6 : 1 ( 4 : 0 ). O naše branky se podělili: Martin Albl 3x, Vašek Prepsl, Ríša Škala a Michal Sedlák.
V dalším utkání se střetli domáci z Hradce s fotbalisty z Letin a výsledek 11 : 0 jasně hovoří o situaci a o dění na hřišti.
V závěrečném utkání jsme poté hráli právě s domácími borci. V předchozích utkáních s Hradcem jsme vždy tahali za ten kratší konec a řešil se jen počet míčů v naší brance. Tentokráte tomu tak nebylo. První tři střely v utkání překvapivě směřovaly na branku našeho soupeře a i další minuty představovaly velmi vyrovnané utkání. První branka bohužel padla do naší sítě po zaváhání našeho brankáře poté, co byl překvapen střelou od brankové čary a míč si nohou srazil do banky. Zbraně jsme ale nesložili a do poločasové přestávky jsme vyrovnali po dobrém uvolnění Lucky Kašparové, která svůj souboj s brankářem bravurně vyřešila. Ve druhém poločase tempo obou týmu trochu uvadlo, ale drama pokračovalo dále. Po chybě naší obrany soupeř skóroval do prázné brány a nás čekalo další dobívání obrany Hradce, které skončilo sérií rohových kopů a vyrovnávací brankou Kuby Homulky. Bylo jasné, že o osudu utkání rozhodne jediná chybička a stalo se tak. Pepa Vimr nešťastně vyrazil ostrou střelu na bránu před sebe a dorážka byla gólová. Třetí vyrovnání se už nepodařilo, byť několik šancí si naši fotbalisté do konce utkání vypracovali ( nůžky Kuby Homulky, tresný kop Ríši Škaly ). Škoda, měli jsme na vyrovnání. Branky: Lucka Kašparová, Kuba Homulka.

Losiná - Letiny 6 : 1 ( 4 : 0 )

Losiná - Hradec 2 : 3 ( 1 : 1 )

Další turnaj okresního přeboru nás čeká 24.4.2011 opět na hřišti v Hradci.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar