Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Hajšman, Veleman, Šlais

Svoboda, Votípka

Bodanský Ma (80 - Mádr F.), Pátek, Šindelář

Tic, Hrach

Zápas dvou nováčků soutěže 1.B třídy přinesl bojovný, tvrdý, ale korektní duel zkušených harcovníků.

Po vzájemném úvodním rozkoukávání se ve 12. minutě otevřela celá levá strana hostí, do které si naběhl z druhé vlny Votípka, ale v tváří v tvář gólmanovi svou střelu až příliš avizoval. Šance vzápětí na druhé straně zůstala také nevyužita. Potom jsme byli aktivnější my, ale pokusy byly nepřesné (20.min Hrach teč, 24.min Votípka vedle z 20 m, 25.min Svoboda levým volejem odražený míč z 20m, 26 Tic střela z vápna sražena. Až 32. minuta přinesla úspěch, když Martin Bodanský našel na pravém křídle zaběhnutého Zdenka Svobodu, ten prodloužil Hráškovi , ten předložil Ondrovi Ticovi, který mířil přesně k tyči 1:0 - vše snad na jeden dotek! V 35. min se uvedl za hosty i Fait z 20 m vedle. Odražený míč po rohu zakončoval v 37.min velmi dobře hrající Votípka bombou vedle z cca 25. V téže minutě prošel aktivní Tic z levého rohu, místo zakončení na bližší tyč, které se nabízelo, ale nezištně namazal zpátky na penaltu na nabíhajícího Votípku a ten zkušeně našel skulinu v cloně bránících hráčů - 2:0. Minutu nato mohli hosté snížit, ale centr do malého vápna na poslední chvíli uklidil před nabíhajícím Faitem Libor Šindelář. V poslední minutě jsme ještě po rohu udělali závar před bránou, ale nic z toho nebylo, i tak jsme šli ale do kabin spokojeni.

Začátek druhé půle jsme byli stále aktivní, v 52. min se představil i Venca Hajšman se svým typickým průnikem po lajně, ale skončilo to jen rohem. V 55. min zahrozili opět hosté nažhaveným Kaňákem, který ale krátce poté vystřídal. Do hry přišel možná pomalejší, ale zkušený Vejskal, který udržel vepředu dost míčů a hosté začali víc kousat. I tak jsem ale měli další šance především z rychlých protiútoků. Rozhodnout mohl Hrach v 67.minutě, když šel sám na brankáře. Hosté mohli trestat v 70.min , když se dostali krásnou křižnou přihrávkou za naši obranu a Pepa Šlais hasil skluzem střelu doslova za minutu dvanáct. Náročný zápas se začal projevovat úbytkem sil. Drama přinesla 81.minuta, když střelu z 20 m tečoval před Zbiňem jinak 100% Martin Veleman, hosté snížili a zápas šel do koncovky. Hosté neměli již co ztratit a nám nohy trochu svázal strach o vítězství. Nedávali jsme vyložené tutovky, především Tomáš Hrach neměl zrovna svůj den a zahodil i nájezd ve dvou sám na brankáře. Tlak hostů pokračoval a vrcholil sérií rohových kopů, které jsme ale dobře odvrátili a přecházeli do rychlých kontrů (Votípka, Hrach), ale až v 90.minutě po ulici Filipa Mádra , který vybídl nezdolného Tice k samostatnému nájezdu a chladnokrevnému zakončení, se zápas definitivně ukončil. Pohledné utkání muselo slušnou diváckou návštěvu potěšit. (výsledek ale měl být tak 6:3)

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar