prosinec 2020

Eva Parobková

fotbal-muži A:

21.05.17 zapsal: čk

Chotěšov B - Losiná 0:4 (0:1)

Netradičně v neděli ráno jsme vyrazili do Chotěšova. Sehnat 11 schopných hráčů po sobotní svatbě Radka Velemana nebylo jednoduché. Pomohli tak kluci Šlaisovi. Na vítězství v této sezóně okresního přeboru nám po dalším zaváhání Merklína stačil již jen bod z posledních 4 utkání, tak jsem na zápas jeli celkem uvolnění. Chotěšovské béčko si drží také pozici v klidných vodách horní poloviny tabulky a tak se dal očekávat klidný zápas na krásném trávníku.

Ještě větší pohodu přinesla hned první minuta zápasu, když Ondra Tic využil nepřesné rozehrávky, pohrál si s ještě ospalou obranou a krásnou střelou po zemi k tyči si zapsal asi nejrychlejší branku utkání. Zatáhli jsme se a čekali na další chyby soupeře, které nám nabídly další šance, ale třeba Tomášovi Hrachovi tentokrát nebylo dáno. Domácí zahrozili po centru do vápna, kdy se před Michalem Zbiněm ocitnul domácí hrot, ale nedůrazně zakončil. Rozruch přinesla až poslední minuta poločasu a absolutně zbytečná strkanice, po které jsme stáhli ze hřiště Vláďu Brejchu, kterého nahradil mladý David Šlais.

V druhé půli na sebe nechal Ondra Tic 10 minut čekat a pak udeřil opět rychlým průnikem z pravé strany a tvrdou střelou po zemi tentokrát k druhé tyči. Za dalších 10 min (67 min.) dvojice Hrach Tic prošla obranou a Ondra do prázdné brány završil hatrik (a to před tím ještě nedal tutovou hlavičku). Honza Votípka krátce na to završil skóre.

A mohli jsme si tedy po zápase konečně zazpívat: "Tak jsme mistři no a co ..." (no ale co DÁL!)