66. Hrach Tomáš (3:2)
71. Tic Ondřej (3:3)

Bez karet

1. poločas
3. min. - do první šance zápasu se dostává domácí Pyrgal. Jarda Gubiš míč u pravé tyče vytěsňuje na roh
9. - po přímém kopu Vstiše z pravé strany se k míči dostává Vodička a míří přesně (1:0)
34. - centr Ondry Tice na levou stranu dává z první tešně vedle branky Tomáš Albl
35. - po chybě losinských hráčů na polovině se dostává do úniků domácé Vodička a po kličce brankáři dává do prázdné (2:0)
42. - hlavička Korčíka po přihrávce Malého končí vedle levé losinské tyče
43. - po přihrávce z pravé strany doráží Ondra Tic míč vedle brány Vstiše

2. poločas 47. - ve středu obrany chybuje Pavel Tančouz a Korčík po přihrávce od Vodičky navyšuje domácí náskok (3:0)
54. - v akci opět Korčík. Tentokráte ve spolupráci s Ježkem těsně míjí pravou tyč
56. - přihrávka Ondry Tice nachází Tomáše Hracha, který se uvolňuje na středu velkého vápna a posílá míč k levé tyči (3:1)
65. - po levé straně postupuje domácí Švarc a volí střelu na vzdálenější tyč. Jarda Gubiš jen kontroluje míč a jeho dráhu
67. - přímý kop z 20ti metrů posílá nádherně k levé tyči Tomáš Hrach (3:2)
72. - Tomáš Hrach uvolňuje Ondru Tice a ten prochází přes dva domácí obránce a dováží míč až do domácí sítě (3:3)
76. - Losiná se z vyrovnání dlouho neraduje. Vstiš uniká po levé straně a přihrávka na malé vápno nachází v druhé vlně Korčíka, který nemá s dorážkou problém a vrací domácím vedení (4:3)
77. - nedorozumění mezi losinskou obranou a brankářem končí nešťastným odrazem míče a před Vodičkou zůstává prázdná branka (5:3)
87. - poslední šanci domácího Malého Gubiš posílá na roh

Nejlepší hráč : Tomáš Hrach - velmi dobrý výkon ve středu losinské obrany okořeněný jak brankami, tak i gólovou přihrávkou. Škoda jen, že nepřinesly tolik potřebné body.

Dohrávaný zápas prvního kola ve Vstiši hostům z Losiné přinesl další porážku v soutěži. Špatný začátek, skvělý úsek v druhém poločasu a opět zpackaný závěr. Hlavu vzhůru a bojovat dál.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar