13 Jánský Lukáš
14 Albl Tomáš
15 Matulka David

Střídání:
40. min 5 Laštovka - 14 Albl T.
46. min 4 Hrach J. - 12 Mádr F.
46. min 10 Fremr ? 15 Matulka
62. min 8 Šlais V. ? 13 Jánský

1.poločas
1. minuta z pravé strany centruje x střílí domácí Valenta. Gubiš před připraveným domácím útočníkem chytá.
4. po lévé straně uniká Josef Hrach a dává na malé vápno před prázdnou bránu Poříčí. Fremr však z první překopává opuštěnou branku.
18. střelu losinského Jana Albla domácí brankář jen vyráží na malé vápno, kde je opět zcela osamocený Fremr. I tentokráte míří nad prázdnou domácí branku
20. po zaváhání domácí obrany se osamoceného úniku na domácí bránu dostává Josef Hrach. Přízemní střelo k pravé tyči dostává hosty do vedení - 0:1
27. od pravého rohového praporku přihrává Fremr před bránu, kde Šlais hlavou přiťukává Laštovkovi. Jeho volej bravurně likviduje domácí brankář.
33. po rohu z pravé strany se dostává ke střelám Šlais a Laštovka. Domácí brankář opět předvádí skvělé zákroky
35. na domácího brankáře postupuje sám Petr Tančouz. Stejná písnička ? domácí brankář chytá.
42. z koncem poločasu se osmělují domácí hráči. Akci Homolky s Loudou řeší brankář Gubiš.
44. po rohovém kopu Poříčí z levé strany hlavou tečuje domácí Hulec a míč končí několik centimetrů vedle pravé tyče

2. poločas
46. unik a střela Tomáše Alblaz lévé strany těsně míjí pravou tyč domácí brány
49. povedená rána z 30ti metrů domácího Straky končí vedle levé tyče
56. míč propadá středem losinské obrany. Gubiš jde do souboje z poříčským hračem nedůrazně a míč směřuje do opuštěné losinské brány. Domácí Louda vše jen jistí 1:1
66. přímý kop domácích zahrává Louda. Brankář Gubiš vytahuje nad.
76. domácí se tlačí na branku Losiné. Po závaru dezorientovaný Tomáš Albl posílá hlavou míč těsně vedle pravé tyče vlastní branky
87. poslední akce hostů i zápasu. Střelu Petra Tančouze s levé strany vyráží domácí brankář na roh a zápas míří k penaltovému rozuzlení.

Nejlepší hráč: Hrach Josef neustálá hrozba pro domácí obranu. Gól dal, další šance zastavili těsně odmávané postavení mimo hru. Při vstřeleném gólu ukázal svoji zkušenost a kopací techniku.

Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byla lepší Losiná a jen skvělé zásahy domácího brankáře udrželi domácí v zápase. Druhý poločas vše otočil. Domácí začali udávat tempo a ráz zápasu. Zaslouženě vyrovnali a v penaltách si vystříleli bod navíc.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar