Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

20.09.15 zapsal: fk

Losiná B - D. Lukavice 3:2 (0:1)
Sdílet

První poločas:

Utkání začalo náporem domácích, které vyústilo především do tří šancí Davida Matulky. 2x hlavou, třetí šance teď už i nohou z hranice malého vápna, bohužel vždy mimo nebo nad branku. Pokračující tlak domácích po chvíli vyústil v nastřelenou ruku ve vápně hostů, píšťalka rozhodčího znamenající penaltu se však neozvala. A následovala nečekaná odplata za naše zmařené šance. Ze soupeřovy pravé strany na polovině hřiště odešla ideální křížná přihrávka (možná to byl pouze šťastný odkop) do brejku, kde již číhal hostující Bělonož. Ten měl dost času zamířit ke vzdálenější tyči a hosté se ujali vedení, které již udrželi až do konce poločasu. Navíc svůj náskok mohli ještě navýšit, ale díky bravurnímu zákroku Jardy Gubiše, který zlikvidoval sólový nájezd Kokošky z poloviny hřiště, zůstal stav pouze 0:1.

V poločase proběhlo na straně domácích střídání, které ještě pomohlo navýšit snahu o vyrovnání. Jirka Honzík, který se z pozice beka přesunul do útoku, unikl po pravé straně a pěknou zpětnou přihrávkou našel Davida Matulku, který dal z první přes brankáře nechytatelně k druhé tyči. Tím byla odstartována brankově bohatá pětiminutovka. Následovala další akce opět z pravé strany, tentokrát Olda Fremr vybojoval míč v pokutovém území, zatáhl až k brankové čáře, kde byl faulován. Teď už se penalta pískala, sám Olda ji bombou bezpečně proměnil, 2:1. A prakticky po rozehrávce opět Olda, tentokrát zleva, přehazuje gólmana a zvyšuje na 3:1.

Hostům se už pouze podařilo snížit na 3:2, likvidaci další tutovky si připsal Jarda Gubiš, který si rovněž správně postavil tyče, takže jeho svatyně už do konce zápasu odolala častým atakům stále nervóznějšího soupeře. Smutnou tečkou utkání bylo nezaviněné zranění hráče hostí Lecjakse, který si při zpracování míče pravděpodobně utrhl achylovu šlachu. Přejme mu brzké uzdravení.

Nejlepší: Gubiš a Fremr

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar