únor 2021

fotbal-muži B:

24.10.10 zapsal: jv

Losiná B - Blovice B 1:1 (0:0)

sestava:
M.Michálek
M.Tomrdle, Z.Kašpar, Č.Velíšek, J.Valeš
T.Mádr, S.Beneš, R.Mádr
L.Brejcha, D.Zeman, M.Štěpánovský
střídali: T.Karl, T.Albl, L.Jánský, O.Brada

branka: T.Albl

komentář: Na hřiště Losiné tentokrát zavítal B-tým Blovic před zápasem se nacházející na druhém místě tabulky. Tým losiné byl aktuálně na osmé příčce.

Hosté měli od počátku více ze hry. Dařila se jim kombinace uprostřed hřiště a domácím krajním obráncům dělali problémy především rychlonozí útočníci soupeře. Útočnou snahu losinských fotbalistů se dařilo soupeři bortit na hranici šestnáctky. Když už se naši útočníci ocitli v šanci, bylo jejich zakončení nedůrazné. Domácí několikrát podržel gólman Michálek včasným vyběhnutím proti soupeři. Do poločasu se však skóre neměnilo.

Počátek druhé půle se nesl v duchu té první. Losinští fobalisté bránili a vyčkávali na svoji příležitost. Bohužel po velmi dobře zahraném rohu se hosté přeci jenom ujali vedení. Poté se na hřišti začalo přiostřovat a s přibývajícími minutami přibýval i počet žlutých karet na naší straně. Tlak však neunesl jeden z útočníků hustujícího týmu a po druhé žluté za oplácení se nechal vyloučit. To pomohlo našemu týmu k vyrovnání. T.Karl zatáhl míč po pravé staně a nacentroval před branku. Za záda gólmana ho se štěstím dorazil T.Albl. Hosté už závěr zápasu neunesli a několikrát zákeřně mimo hru faoulovali domácí hráče.

Mužstvo Losiné si tedy připsalo jeden bod a dostlo se před Nepomuk, se kterým se utká v příštím kole.