Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

20.09.15 zapsal: fk

Strážov - Losiná 1:3 (0:1)
Sdílet

Branky:
7. min. Veleman Martin
80. min. Hrach Tomáš
83. min. Hajšman Václav ( pokutový kop )
90. min. Svoboda Zdeněk ( vlastní )

1. poločas
3. minuta min. po šanci Hajšmana se ke střele z hranice velkého vápna dostává Votípka. Jeho střela míjí levou tyč strážcovské branky
6. min. centr stážovského France z pravé strany přizvedává losinský brankář a míč končí na břevně
7. min. Tic postupuje z pravé strany až k bráně domácích a jeho střelu brankář vyráží na roh
7. min. Svoboda dává míč na Hajšmana, který střílí na bránu. Brankář Strážova míč vyráží k penaltovému bodu k nohám Velemana, který nemá problém trefit prázdnou bránu (0:1)
18. min. strážcovský Denk využívá zaváhání obrany na levé straně. Jeho střelu Štěpánovský vyráží na roh
25. min. krásná rána Votípky z 25ti metrů končí těsně na brankou 26. min. po pravé straně uniká Šindelář a dává míč na Tice. Tomu však střela nevyšla a míč končí daleko vedle branky
30. min. střelu strážcovského útočníka Štěpánovský jen vyráží, Šlais jistí odkopem na roh
42. min. na strážcovského Javorského postupuje Hajšman. Volí kličku, kterou však domácí brankář likviduje
43. min. v akci opět domácí brankář. Tentokráte chytá gólovou dorážku Tice

2.poločas
51. min. spolupráce Velemana s Hajšmanem ke gólu nevede. Brankář míč vytěsňuje na roh. Po rohu se dostává ke střele Votípka a za domácího brankáře zaskakuje na čáře jeden z obránců
62. min. po autu se dostává do šance Strážov. Střele z levé strany končí na boční síti
68. min. šance Hracha. Míč končí v náručí domácího brankáře
78. min. šanci Strážova řeší Štěpánovský a míč vyráží na roh
80. min. Hajšman po pravé straně přihrává Hrachovi, který střelou po zemi ke vzdálenější tyči dostává hosty do dvoubrankového vedení (0:2)
83. min. v pokutovém území je faulován Hajšman a je nařízen pokutový kop. K jeho provedení se staví právě Hajšman a tvrdou střelou napíná síť (0:3)
90. min. domácí zahrávají přímý kop z pravé strany a míč letící k levé tyči usměrňuje hlavou Svoboda do vlastní brány (1:3)

Nejlepší hráč Losiné: Štěpánovský Michal - premiéru v losinské brance zvládl na jedničku. Vyřešil několik dobrých šancí domácích a velkou měrou pomohl k zisku tří bodů.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar