Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Branky:

8. Tančouz Petr (0:1)
27. Hrach Tomáš (1:2)
86. Fremr Oldřich (2:3)

1.poločas 7. minuta z levé strany centruje Pavel Tančouz a na vzdálenější tyči nachází bratra Petra, který hlavou dostává hosty do vedení (0:1) 10. minuta obrana Losiná chybuje před pokutovým územím. Několikrát odražený míč letí k levé autové čáře, kde stojí domácí Gavora. Sám postupuje proti brankáři a přízemní střelou srovnává (1:1)
14. minuta po levé straně, téměř přes celé hřiště, postupuje domácí Čimera a dostává se ke střele, Gubiš vyráží míč na rohový kop 19. minuta po kombinace celého losinského útoku se ke střele dostává Fremr. Domácí brankář lehkou střelu bezpečně chytá
23. minuta přímý kop Losiné zahrává s levé strany velkého vápna Šlais a těsně míjí levou spojnici branky
27. minuta nedorozumění nezbavětického brankáře s obráncem využívá Hrach a otevírá se před ním prázdná domácí brána (1:2)
28. minuta polocentr - polostřela domácího Česala z pravé strany jen o centimetry míjí levou tyč hostů
34. minuta obdobná situace, tentokráte střílí domácí kapitán Dinebier. Míč těsně před Gubišem klepne o trávník a ten již nestačí zareagovat (2:2)
Do konce poločasu mají více ze hry hosté z Losiné, bohužel bez větších příležitostí. Domácí dobře brání a spoléhají na rychlé protiútoky, které však končí v uctivé vzdálenosti od branky Losiné.

2. poločas
48. minuta domácí Sladký po rohu z levé strany zakončuje hlavou. Gubiš je připraven a chytá.
55. minuta nádhernou ránu Filipa Mádra z 30 metrů s obtížemi vyráží domácí gólman
63. minuta po losinském autu a následných chybách zálohy i obrany se na Gubiše řítí domácí Gavora. Gubiš skvěle zasahuje a vyráží míč na roh
65.minuta přímý kop z levé strany velkého vápna míří těsně vedle losinské branky
86. minuta po levé straně uniká losinský Fremr. Kličkou obchází domácího obránce a k levé tyči prostřeluje brankáře Nezbavětic (2:3)

Úvodní minuty druhého poločasu byly v režii hostujícího týmu, který zatlačil domácí před pokutové území, bohužel žádnou z vytvořených šancí nedokázal proměnit. Domácí se postupně osmělovali a postupně přebrali iniciativu na své kopačky. Šance však neproměnili.

Nejlepší hráč: Fremr Oldřich běhal, makal, nabízel se. Vždy však chyběl ten pověstný kousek. Vše si vynahradil na konci zápasu a vstřelený gól byl tím vítězným. Škoda jen , že v zápisu byl připsán Honzovi Alblovi.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar