Výchozí | Historie | Fotoalbum | Statut | Kontakty | Členská základna | Příspěvky | Příjezd | Sponzoři | Sportoviště areálu-rozpis
Právě se stalo: (...vše)
út13.10.2020 V zápis 5. schůze VV TJ Sokola Losiná
ne13.09.2020 O pěší výlet přes Radyni za železnicí
so29.08.2020 O Dětský triatlon 2020
út21.07.2020 V zápis 4. schůze VV TJ Sokola Losiná
út26.05.2020 V zápis 3. schůze VV TJ Sokola Losiná
Následující akce: (...vše)
Login:
Heslo: ?

fotbal-muži A
fotbal-muži B
fotbal-přípravka U11
fotbal-přípravka U9
fotbal-garda
fotbal-m.žáci
fotbal-dorost
hokej
dětský outdoor
výbor
... další

Kalendář akcí
březen 2021
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

TOPlist

fotbal-muži B:

(zodpovědný redaktor: Fanda Karl)
Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

23.08.15 zapsal: fk

Losiná B - Blovice B 5:2 (1:2)
Sdílet

1. poločas

Prvních pět minut se neslo v režii domácích. Několik šancí však skončilo mimo branky nebo v rukavicích bílovického brankáře. Hosté z Blovic potřebovali k rozjezdu více času, ale postupně začali domácí přehrávat. Vše vyvrcholilo první brankou v síti domácích. Útok po pravé straně blovický útočník zakončil střelou, kterou Jarda Gubiš jen vyrazil před sebe a nikým nekrytí Martin Štětina uklidil míč do branky. Po této brance se i nadále Blovice tlačili před domácí branku a domácí brankář si na nedostatek práce nemohl stěžovat. Domácí se dlouho nemohli vyrovnat s rychlou a přesnou hrou hostí, naštěstí ve svém středu mají zkušené fotbalisty, kteří ukázali jak na to. Ve 41. minutě doputoval míč od Vlasty Šlaise a Oldy Fremra k nohám Marka Laštovky, který oslavil svůj návrat na trávník vyrovnávací brankou. To však ještě nebyl úplný konec poločasu. Ve chvíli, kdy se domácí již viděli v šatnách přišla nedůraznost na pravé straně obrany, kterou hasil faulem v pokutovém území kapitán domácích a následovala penalta s žlutým bonusem. Tu Aleš Zdvořáček z pomocí tyče proměnil a Blovice šli opět do vedení.

2.poločas

S nástupem do druhého poločasu přišlo dvojí střídání na domácí straně a jak se později ukázalo, bylo rozhodující pro zbytek zápasu. Už po sedmi minutách se do brejku dostal Ondra Tic a po kličce brankáři slavil svůj první gól. Za další tři minuty stejný hráč z pravé strany přihrál Markovi Drahoňovskému a domácí šli poprvé do vedení. Tato branka blovické značně rozhodila a do jejich hry se začali vkrádat nepřesnosti a chyby. Ke všemu byl na hřišti Ondra Tic, s jehož rychlostí si blovická obrana naprosto nevěděla rady. Přišla tak 70. a 84. minuta a v ní i zkompletování hattricku právě pro Ondřeje. A to ještě další šance zůstali nevyužity. Blovice se ve zbývajícím čase snažili, bohužel jim nebylo přáno, zůstalo jen u břevna a tyče.

Nejlepší hráč Losiné:

Tic Ondřej - zápas, který baví. Svou rychlostí nedal blovické obraně šanci zareagovat na jakýkoliv atak. A ve chvíli, kdy míč končí neomylně v brance, zbývá jen zatleskat.

Úvodní zápas s Blovicemi není tím ideálním startem do soutěží. S rychlostí a fotbalovostí blovických hráčů máme většinou problémy a to se v první půlce jasně ukázalo. Naštěstí druhý poločas ukázal, že se hráči Losiné dokáží zvednout a předvést pohlednou hru i s patřičnou porcí branek.


E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar
© 2010 Sokol Losiná