fotbal-m.žáci:

14.04.12 zapsal: fk

SSC Bolevec - Losiná 6:1 (4:0)

sestava:
Vimr Josef
Kubala David, Sedlák Michal, Basl Filip, Jambor Pavel
Homulka Jakub, Prepsl Václav, Kašpar Ondřej, Kašpar Marian
Štěpán Filip, Kašpar Jakub, Hovorka Ondřej, ..., ...

branky:
Prepsl Václav

Do zápasu na plzeňské Prokopávce jsme vstupovali s odhodláním vstřelit náš první letošní gól i se snahou znepříjemnit domácím roli horkého favorita. Fotbalovost domácích se ukazovala již od prvního hvizdu a po několika našich zaváhání ve středu hřiště a ne příliš jistých zákrocích Pepy Vimra přišly i branky v naší síti. V úvodních deseti minutách dvě a do poločasové přestávky přibyly další dvě. My jsem v prvních třiceti minutách domácí obranu a brankáře nechali v klidu vychutnávat jarní sluneční paprsky. Po přestávce sice domácí hned na úvod vstřelili pátý gól, ale naše hra se viditelně zlepšila a jen naše nepromněňování brankových příležitostí mohlo za nulu na soupeřově kontě. Nakonec se přeci jen podařilo vstřelit první jarní branku po závaru před boleveckou brankou. Nezbývá než věřit, že zlepšenou hru si přeneseme do dalšího zápasu, kdy na trávníku v Losiné přivítáme dívky z plzeňské Viktorie.