fotbal-dorost:

Pech, Karl, Potůček
Marouš, Hulec
branky Losiné: Slovák, Pech
Domácí na nás vlétli s chutí, ale jalová přetlačovaná daleko od našeho vápna nic neřešila. První jsem zahrozili naopak my, přestože jsme měli v poli o jednoho méně. V 15.min se na malém vápně ocitnul zcela sám Tomáš Karl před golmanem, ale zbytečně si míč zastavil a potom i nedůrazně zakončil. Za deset minut ho napodobil Tadeáš Pech, ten alespoň v tísni vystřelil, ale golman mu střelu vytěsnil nad bránu. Následovaly další náznaky brejků od Michala Marouše, ale nedáš - dostaneš. A tak jsme z ojedinělé šance inkasovali po hezké akci pravého křídla. Domácí útočníci byli vůbec celkem technicky dobří na míči.

V druhé půli jsme srovnali v 55.min po trestníém kopu po faulu na Pepeho, který podnikl rychlý průnik po levé lajně. Protější šibenici trefil obloukem kdo jiný - Roman Slovák. Dlouho jsme se ale neradovali, domácí odpověděli pohotovou a pěknou střelou z vápna asi v 61.minutě , ale poslední slovo jsme měli zase my, když trestňák (tentokrát zprava) Roman dal ostrým centrem do malého vápna, golman jen vyrazil a z malého vápna hlavou do prázné brány srovnal Tadeáš Pech. Poslední minuty oba týmy mohly rozhodnout, ale remíza byla nakonec asi spravedlivá.

Penaltový rozstřel dotáli domácí k dalšímu bodu. Za nás nedal Roman Slovák a Ondra Tic, naopak Pech, Potůček a Karl penaltu proměnili.