fotbal-dorost:

25.03.12 zapsal: CK

Losiná - VS Plzeň 7:0 (5:0)

sestava: Marouš
Tic, Albl, Slovák, Šlais
Karl, Matulka, Kubalík, Potůček
Pech, Hulec
branky Losiné: Kubalík 3x, Hulec, Slovák, Pech, Potůček
Úvodní čtrvthodina přinesla oboustraně nepřesnou čutanou, jak se patří na začátek sezony. Až po rohu se přiklonilo štěstí na domácí stranu a míč po odrazech skončil v síti. Zlom zápasu nastal až po krásné individuální akci Romana Slováka, který zklidnil hru ve středu, zatáhl si míč na střed na svou silnou levičku a asi z 20 metrů otřel míč od tyče do sítě. Domácí se uklidnili a posledních 10 minut před půli definitivně zaskočili vodníky pěknými akcemi a do půle rozhodli.

Druhá půle již byla opět oboustraně velmi laciná, domácí přidali ještě další dva goly, když se domácí střelec Dominik Kubalík vysunul až na hrot a svým důrazem individuálně byl neustálou hrozbou, stačilo mu to jen nakopávat dopředu. Sympatické bylo, že plzenští se snažili o čestný úspěch až do konce, ale naše důrazná obrana byla proti.