Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Tovlstyy, Roj, Hulec
branky:
Slovák 2x, Topinka, Matulka 2x
komentář:
Prvních deset minut jsme vlétli na soupeře a snadno vedli dvoubrankovým rozdílem, když nejprve téměř z prvního útoku hlavičkoval přetažený míč David Matulka přes celou bránu a krátce na to se ve vápně prosadil chladnokrevně Roman Slovák.

Snadné vedení nás asi uspokojilo příliš, hosté se začali ve středu hřiště osmělovat a po prvním gólu získali definitivně na dlouhé minuty střed hřiště pod kontrolu. Jejich snaha byla korunována proměněnou penaltou po faulu (btw - nebyl ve vápně ani náhodou) , vyrovnáno. Pak to vypadalo na dokonalý obrat, ale naštěstí hosté nic nedali a naopak naši se nadechli opět po krásném protiútoku, kdy šel míč zleva od Tomíše Karla na střed Romana a ten prodloužil na naběhnutého Vojtu Topinku, který se nenechal odstrčit a pěkně zakončil. Těsně před půlí zvýšil Roman Slovák pěknou placírou dokonce na 4:2 a to asi hosty zlomilo.

Druhá půle již byla klidnější, hned kolem 55. minuty jsme zvýšili na 5:2 (opět pohotově po otočce z velkého vápna David Matulka). Hosté potom trefili ještě 2x břevno, ale brankář Michal Marouš si byl jistý dobře postavenými tyčemi a na míč proto ani nereagoval :-) . Ke konci zápasu jsme měli několik slibných breaků do otevřené obrany (Igor a spol), ale zbrkle jsme se zbavili možnosti dalšího úspěchu. Jinak pochvala, dobrý zodpovědný výkon.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar